Rio Grande Games Dominion: Hinterlands 2nd Edition – EN

989 

Rio Grande Games Dominion: Hinterlands 2nd Edition – EN  Rio Grande Games Rio Grande Games Dominion: Hinterlands 2nd Edition – EN 989 Kč

Popis produktu

Svět je velký a vaše království malé. Malé v porovnání se světem; v porovnání s ostatními královstvími je středně velké. Ale ve velkém světě, jako je tento – velkém ve srovnání s menšími světy, pokud takové vůbec existují; je středně velké ve srovnání se světy zhruba stejné velikosti a trochu malé ve srovnání se světy jen o něco většími – no, zkrátka a dobře – krátké ve srovnání s delšími příběhy – je čas rozšířit své hranice. Slyšeli jste o vzdálených místech – exotických zemích, kde mají palačinky, ale ne vafle, kde lidé nosí špatný počet košil a kde ani nemají slovo pro pohled, který si dva lidé věnují, když každý z nich doufá, že ten druhý udělá něco, co si oba přejí, ale co ani jeden z nich nechce udělat. Právě do těchto zemí nyní obracíte svůj pohled.

Hinterlands je šestým rozšířením hry Dominion. Přidává do Dominionu 26 nových karet království, včetně 20 karet akcí, 3 karet pokladů, 3 karet vítězství a 3 karet reakcí. Ústředním tématem jsou karty, které něco dělají ihned po jejich zakoupení nebo získání.

Recenze základní hry:

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Karetní, Rozšíření. Herní doba 15–30 minut. Autor Donald X. Vaccarino. EAN 655132006231. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 16-30.

Katalogové číslo: 655132006231 Kategorie: , , ,

Související produkty