Starling Games Anomaly – EN

1 289 

Starling Games Anomaly – EN  Starling Games Starling Games Anomaly – EN 1289 Kč

Popis produktu

Cílem každého týmu je zlikvidovat druhý tým vyčerpáním jeho zásoby zdraví. Studenti sdílejí společný fond zdraví. Všichni studenti i Anomálie provádějí svůj pohyb za hráčskou obrazovkou, takže je vzácné vědět, kde přesně se jiný hráč nachází. Studenti se snaží ostatním studentům signalizovat svou polohu pomocí karet s nápovědou polohy a Anomálie zase pomocí těchto karet trianguluje polohu studentů.

Anomálie se musí živit, aby zůstala naživu, a to buď palivem, nebo samotnými studenty. Studenti se budou snažit zničit zdroje paliva Anomálie a poškodit ji improvizovanými zbraněmi, jako jsou pasti a omračující obušky. Studenti mají karty se schopnostmi, které jim umožňují útočit nebo provádět jiné akce. Když však některou z těchto akcí použijí, musí kartu odevzdat Anomálii. Karty mají pro Anomálii inverzní schopnosti, které jí dají nové schopnosti, jako je například Posedlost nebo Teleport. Pokud Anomálie získá dostatek karet, bude se také moci vyvíjet a rozvíjet ještě mocnější schopnosti. Hra končí, jakmile je vyčerpána zásoba zdraví Anomálie nebo studentů.

 

Přehled hry (AJ):

 

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Autor Thomas Dagenais-Lespérance. Herní doba 45-60 minut. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 46-60. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7,1.

Katalogové číslo: STG2700EN Kategorie: , , ,

Související produkty