Steamforged Games Ltd. Godtear: Lily, Thornsinger of the Azure Forest – EN

839 

Steamforged Games Ltd. Godtear: Lily, Thornsinger of the Azure Forest – EN  Steamforged Games Ltd. Steamforged Games Ltd. Godtear: Lily, Thornsinger of the Azure Forest – EN 839 Kč

Popis produktu

Lily je starší než les, kterým se toulá, a nic neunikne její pozornosti, ani ten nejmenší stromeček. Zanechává za sebou stopu krystalického vílího prachu, který posiluje její spojence a chytá do pasti její nepřátele. Kolem ní zapouští kořeny porost Thornlingů, připravených postavit se každému, kdo je natolik pošetilý, že se vloudí do jejich lesního domova.

Posypte svou válečnou skupinu Godtear trochou magie! Lily sice není útočná síla, ale nepodceňuj ji. To, co jí chybí v přímých útocích, vynahrazuje mocnými podpůrnými schopnostmi a lstí. Kolem ní zapouští kořeny porost Thornlingů, připravených postavit se každému, kdo je natolik pošetilý, že se vloudí do jejich lesního domova.

Posypte svou válečnou skupinu Godtear trochou fae magie! Lily sice není útočná síla, ale nepodceňuj ji. To, co jí chybí v přímých útocích, vynahrazuje mocnými podpůrnými schopnostmi a fae lstí. Pomocí vílího prachu je vůbec prvním šampionem, který dokáže na bitevním poli rozsévat semínka a blamáž, na které mohou ostatní postavy šlápnout, a pomáhat tak svým přátelům a překážet nepřátelům!

Věrnými stoupenci Lily jsou Thornlingové – lesní bytosti, které zapouštějí své kořeny hluboko a zaplétají nepřátele, aby je zpomalily. Mezitím Lily poletuje po bojišti působivou rychlostí a zanechává za sebou lahůdky a pasti!

Uvnitř této krabice najdete vše, co potřebujete k tomu, abyste na svůj stůl přivedli šampionku Shaper Lily a její Thornlingy. Použijte toto rozšíření s libovolnou startovní sadou Godtear a získejte hotovou válečnou skupinu!

Modely není potřeba sestavovat. Godtear je hratelná přímo z krabice.

Představení hry v AJ:

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 60-120 minut. Autor David Carl, Alex Hall, Steve Margetson. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 2. 7. Herní doba (minut) 46-60. 9. Náročnost (1-5) 2,9.

Katalogové číslo: 93016 Kategorie: , , ,

Související produkty