Studio H Team Team

349 

Studio H Team Team  Studio H Studio H Team Team 349 Kč

Popis produktu

 

Jak už asi tušíte z názvu, ve hře Team Team hrajete v týmech, přičemž každý tým se skládá z mluvčího a stavitele.

Každý stavitel má sadu pěti dílků, přičemž dílky obsahují pět tvarů, pět barev a pět zvířat; dílky každého týmu mají jiné uspořádání těchto prvků. Každý stavitel položí své dílky do řady před sebe a snaží se tyto dílky uspořádat do vzoru, který zná pouze mluvčí, přičemž tento vzor je pro všechny týmy stejný.

Na začátku kola jeden z mluvčích odhalí kartu se zvukem a poté ji umístí se vzorem na stojan, který je viditelný pouze pro mluvčí. Vzorem může být 3–5 zvířat v řadě, 3–5 tvarů v řadě nebo 3–5 barev v řadě. Poté se začne hrát. Každý stavitel začíná tím, že položí prst na dvě různé destičky, pak jeho mluvčí:

  • Vydá jeden zvuk – „Bum!“ – pokud by měl stavitel prstem označit různé destičky.
  • Vydá zvuk dvakrát – „Bum! Bum!“ – pokud má stavitel vyměnit dlaždice, na které prstem položil prst.
  • Vydá zvuk třikrát – „Bum! Bum! Bum!“ – pokud jsou všechny destičky správně uspořádány.

V tuto chvíli stavitel plácne do pestrobarevné destičky uprostřed stolu. Pokud je uspořádání destiček tohoto týmu správné, získají bod. Pokud jsou nesprávné, získává bod druhý tým.
Vyhrává tým, který jako první získá 3 body.

Další vlastnosti: Typ hry Párty. Herní doba 10 minut. Autor Yeon-Min Jung, Gary Kim. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) do 15. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 6.4.

Katalogové číslo: 93165 Kategorie: , , ,
Výrobce:Studio H

Související produkty