Thunderworks Games Cartographers Map Pack 5 – Kethra’s Steppe – EN

235 

Thunderworks Games Cartographers Map Pack 5 – Kethra’s Steppe – EN  Thunderworks Games Thunderworks Games Cartographers Map Pack 5 – Kethra’s Steppe – EN 235 Kč

Popis produktu

Z travnaté pláně Ketřiny stepi se zvedají dvojice věží Redtooth Peak a Goldbelly Mountain. Kromě zmapování terénu v okolí těchto hor musíš oživit tajemné majáky na jejich vrcholcích. Tyto ohně kdysi hořely každou noc a představovaly oko Ketry, bohyně prahů a bran. Královna Gimnax doufá, že obnovení jejich plamenů jí zajistí přízeň bohyně a možná jí otevře dveře do jiných světů.

75 oboustranných nových mapových listů s motivy dvojvěží a majákových pásem. Tři nové bodovací karty speciálně pro použití s tímto balíčkem map, které se používají jako doplněk k běžným bodovacím kartám. Nové herní prvky zaměřené na osvětlení majáků. Jakmile je maják obklíčen, je zapálen a na konci sezóny bude bodován.

Tento balíček map lze hrát s kartami Cartographers: A Roll Player Tale nebo Cartographers Heroes.

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 30-45 minut. Autor Jordy Adan, John Brieger. EAN 688130561051. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 50. 7. Herní doba (minut) 31-45.

Katalogové číslo: 688130561051 Kategorie: , , ,

Související produkty