TLAMA games Mars: Teraformace – Expedice Ares – set obalů Diamond pro hru

169 

TLAMA games Mars: Teraformace – Expedice Ares – set obalů Diamond pro hru  TLAMA games TLAMA games Mars: Teraformace – Expedice Ares – set obalů Diamond pro hru 169 Kč

Popis produktu

Sada obalů pro hru Mars: Teraformace – Expedice Ares. Rozměry a počet jsme předem ověřili za vás a díky našim obalům pohodlně obalíte celou svoji hru kvalitními Diamond sleeves. 

Vysoce kvalitní obaly Diamond přímo od nás, českého výrobce a vydavatelství TLAMA Games. Sami jsme hráči, herních karet si vážíme a víme, že pokud už pořizujete obaly, chcete, aby byly pevné, odolné a příjemné na manipulaci. Proto vám přinášíme obaly, které se kvalitou mohou řadit mezi světovou špičku.

Jsou pevnější než nabídka obalů Blackfire, či UltraPro, předčí obaly Sapphire a vyrovnají se FFG nebo Arcane Tinman.
Tloušťka 80 mikronů a použití prvotřídních materiálů zajistí, že karty jdou snadno obalit, obaly drží pevně na svém místě, nepotrhají se, a karty se v nich dobře míchají. Zároveň posyktují i bezkonkurenční čirost obalů.

Obsahuje:

  • 300ks obalů na karty 63,5×88 mm Standard Green 3x

Poznámka: Set obalů neobsahuje rozměr 70 x 120 na nápovědní karty které jsou ve 4. kusech. Rozměr odpovídá obalům Diamond Pink: Tarot.

Další vlastnosti: Materiál polypropylen. Maximální rozměr 63,5×88 mm. Kusů v balení 300 ks. Tloušťka 80 mikronů. 1. Základní hra / rozšíření Doplněk. . . . . . .

Související produkty