TLAMA games Pán prstenů LCG: Společenstvo prstenu – set obalů Diamond pro hru

219 

TLAMA games Pán prstenů LCG: Společenstvo prstenu – set obalů Diamond pro hru  TLAMA games TLAMA games Pán prstenů LCG: Společenstvo prstenu – set obalů Diamond pro hru 219 Kč

Popis produktu

Sada obalů pro hru Pán prstenů LCG: Společenstvo prstenu. Rozměry a počet jsme předem ověřili za vás a díky našim obalům pohodlně obalíte celou svoji hru kvalitními Diamond sleeves. Obalíte s nimi celou základní hru a všechna rozšíření včetně Předehry, Venuše, Kolonie a Neklid. Také všech 27 dostupných českých promo karet.

Vysoce kvalitní obaly Diamond přímo od nás, českého výrobce a vydavatelství TLAMA Games. Sami jsme hráči, herních karet si vážíme a víme, že pokud už pořizujete obaly, chcete, aby byly pevné, odolné a příjemné na manipulaci. Proto vám přinášíme obaly, které se kvalitou mohou řadit mezi světovou špičku.

Jsou pevnější než nabídka obalů Blackfire, či UltraPro, předčí obaly Sapphire a vyrovnají se FFG nebo Arcane Tinman.
Tloušťka 80 mikronů a použití prvotřídních materiálů zajistí, že karty jdou snadno obalit, obaly drží pevně na svém místě, nepotrhají se, a karty se v nich dobře míchají. Zároveň posyktují i bezkonkurenční čirost obalů.

Obsahuje:

  • 400ks Obaly Diamond Green: Standard (63,5×88 mm)

Další vlastnosti: Materiál polypropylen. Maximální rozměr 63,5×88 mm. Kusů v balení 400 ks. Tloušťka 80 mikronů. 1. Základní hra / rozšíření Doplněk. . . . . . .

Související produkty