TLAMA games Zátoka Obchodníků – Matka draků

495 

TLAMA games Zátoka Obchodníků – Matka draků  TLAMA games TLAMA games Zátoka Obchodníků – Matka draků 495 Kč

Popis produktu

V rozšíření Matka draků hry Zátoka obchodníků se stanete Dvilmou Tesákovou, která má pod palcem byznys s draky, nejžádanějšími dopravními prostředky široko daleko. Vaše rodina chová draky už po sedm generací a jméno Tesákových je spojováno s těmi nejžhavějšími plazy v celém Pětiříší. Jenže tenhle kšeft není pro slabý povahy. S mladými dráčaty je hromada práce: každé chce žrát něco jiného, potřebují dostatek prostoru v ohradě, a navíc po sobě nechává obrovské páchnoucí hroudy… No, zkrátka, vážně si myslíte, že máte na to vychovávat draky s rodokmenem?

Matka draků představuje nového obchodníka, za kterého můžete hrát. Její mechanikou je kombinace “bag-buildingu” (utváření zásoby žetonů v pytlíku) a pohybového hlavolamu po vzoru hry mankala. Z pytlíku budete tahat krmivo a umísťovat jej na svoji desku, jednu porci za druhou. Jakmile je krmivo na desce, mladí draci budou po čuchu sledovat cestičku z jednotlivých porcí a s každým soustem o trochu povyrostou!

Hra je určena pro 1-5 hráčů od 12 let.

Pravidla jsou v češtině. Herní materiál je jazykově nezávislý. 

Rozšíření obsahuje:

1 figurka Matky draků
1 deska obchodu
1 deska zaměstnanců
1 trojrozměrná výkladní skříň (výběh)
4 kartonové stromy
4 kartonové bobky
1 pytlík na krmivo
28 dřevěných disků krmiva
8 malých draků
8 velkých draků
4 megadraci
20 plastových stojanů
1 pravidla

Upoutávka:

Přehled rozšíření:

Další vlastnosti: Typ hry Rodinná, Strategická, Tématická. Herní doba 45–75 minut. Autor Jonny Pac, Carl Van Ostrand, Drake Villareal. EAN 0745125875583. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry český. 4. Jazyk pravidel český. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 46-60.

Katalogové číslo: 0745125875583 Kategorie: , , ,
Výrobce:TLAMA games

Související produkty