USAopoly Dice Throne Marvel 4-Hero Box (Scarlet Witch, Thor, Loki, Spider-Man)

1 269 

USAopoly Dice Throne Marvel 4-Hero Box (Scarlet Witch, Thor, Loki, Spider-Man)  USAopoly USAopoly Dice Throne Marvel 4-Hero Box (Scarlet Witch, Thor, Loki, Spider-Man) 1269 Kč

Popis produktu

Ve hře Marvel Dice Throne se stanete jedním z osmi nejslavnějších hrdinů Marvelu, včetně Black Panthera, Captain Marvel, Black Widow, Scarlet Witch, Lokiho, Thora, Doctora Strange a Spider-mana Milese Moralese! Každý hrdina hry Marvel Dice Throne byl pečlivě navržen a vyvážen tak, aby poskytoval co nejtématičtější zážitek, a vy jste se tak mohli skutečně vtělit do svých oblíbených hrdinů jako v žádné jiné hře. Díky zcela novým mechanismům a asymetrickému designu se jedná o naše dosud nejinovativnější a nejzajímavější hrdiny.

Marvel Dice Throne je rychlá hra plná karet a manipulace s kostkami, která podporuje několik herních režimů, včetně 1v1, 2v2, 3v3, 2v2v2 nebo free-for-all.

Útočte na své soupeře a aktivujte schopnosti hodem unikátní sadou pěti kostek svého hrdiny. Hromaďte bojové body a utrácejte je za karty, které mají širokou škálu efektů, jako je udělování trvalých vylepšení hrdinů, uplatňování stavových efektů a přímá manipulace s kostkami (vašimi, spoluhráčových, nebo dokonce soupeřových).

Všech 8 hrdinů je kompatibilních s celým ekosystémem Dice Throne
Pomocí karet vylepšení můžete v průběhu hry vylepšovat schopnosti svých hrdinů
Strategicky hrajte akční karty, abyste mohli manipulovat s kostkami a překvapit nepřítele.
Obsahuje luxusní, vysoce funkční úložný systém Battle Chest
Každý hrdina tu má svou vlastní krásnou sadu vlastních kostek.

Trailer v AJ:

Další vlastnosti: Typ hry Karetní, Strategická, Kostková. Herní doba 20-40 minut. Autor Gavan Brown, Nate Chatellier, Manny Trembley. EAN 700304156075. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 16-30.

Katalogové číslo: 700304156075 Kategorie: , , ,
Výrobce:USAopoly

Související produkty