Van Ryder Games Final Girl Core Box

455 

Van Ryder Games Final Girl Core Box  Van Ryder Games Van Ryder Games Final Girl Core Box 455 Kč

Popis produktu

Final Girl je sólo hra, která zpracovává známý hororový příběh a staví hráče do role ženské hrdinky, která musí zabít vraha, pokud chce přežít.

Core Box v kombinaci s jedním z našich Feature Film Boxů obsahuje vše, co ke hře potřebujete. Každý Feature Film Box obsahuje jedinečného vraha a ikonickou lokaci, a čím více Feature Filmů máte, tím více kombinací vraha a lokace můžete zažít!

Z herního hlediska má hra Final Girl podobnosti s hrou Hostage Negotiator, ale s několika zásadními rozdíly, které ji mění, včetně herní desky pro zaznamenávání lokací a pohybu postav. Při výběru někoho, za koho budete hrát, si můžete vybrat z více postav a při výběru někoho, proti komu budete hrát, z více vrahů. Každý z vrahů a lokací má své specifické karty teroru, které se zamíchají dohromady a vytvoří jedinečný zážitek s různými kombinacemi scénářů, které můžete hrát!

Tento Core box NENÍ samostatně hratelný a vyžaduje, abyste vlastnili alespoň jeden Feature Film Box.

Core Box Final Girl obsahuje základní pravidla a všechny obecné komponenty, které jsou potřeba ke hře Final Girl v kombinaci s alespoň jednou krabicí Feature Film.

Mikova recenze v AJ:

Další vlastnosti: Typ hry Tématická. Herní doba 20-60 minut. Autor Evan Derrick, A. J. Porfirio. EAN 850024976016. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 1. 7. Herní doba (minut) 16-30.

Katalogové číslo: 850024976016 Kategorie: , , ,

Související produkty