Wallace Designs Bloodstones (KS edition)

3 299 

Wallace Designs Bloodstones (KS edition)  Wallace Designs Wallace Designs Bloodstones (KS edition) 3299 Kč

Popis produktu

Bloodstones je válečná fantasy hra pro jednoho až šest hráčů, která představuje šest různých ras, z nichž každá má své specifické schopnosti. Každá ze šesti ras ve hře Bloodstones má vlastní mix jednotek, které jsou reprezentovány destičkami ve tvaru domina. Některé z těchto jednotek jsou pro danou rasu jedinečné, například draci pro Dračí jezdce a obři pro Horaly.

Cílem hry je mít na konci hry co nejvíce vítězných bodů, které lze získat budováním vlastních a přepadáváním vesnic ostatních hráčů a vítězstvím v bitvách.

Na začátku hry hráči uspořádají své destičky do hromádek. Z nich si vylosují počáteční kombinaci devíti kamenů. Poté se hráči rozhodnou, kam umístí svou citadelu a které destičky k ní budou přiloženy. Destičky jsou víceúčelové. Po umístění na hrací desku se z nich stávají jednotky, jejichž typ je označen symbolem uprostřed. Dokud jsou v ruce, mohou být použity ke stavbě dalších jednotek, k přesunu jednotek, ke zlepšení bojové síly, ke stavbě vesnic a k nájezdům na vesnice.

Hlavní část hry probíhá tahy hráčů. Když jste na tahu, můžete provést libovolný počet akcí. Některé akce však mají omezení, kdy je můžete provést.

Po dokončení všech akcí si opět vylosujete šest dílků, které máte na ruce. Pokud vyčerpáte svou zásobu destiček, zamícháte vyřazené destičky a vytvoříte si novou zásobu. Za vesnice, které máte na hrací desce, získáváte také vítězné body.

Hra končí, když každý hráč získá určitý počet bodů. Ve dvou hráčích to bude třikrát, ve třech a více hráčích dvakrát.

Trailer (AJ):

Videonávod (AJ):

Záznam herní partie (EN):

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Válečná. Herní doba 60–180 minut. Autor Martin Wallace. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 61-90. 7. Herní doba (minut) 91-120.

Katalogové číslo: 92456 Kategorie: , , ,

Související produkty