Warhammer 40k – Celestine, the Living Saint (English; NM)

999 

Warhammer 40k – Celestine, the Living Saint (English; NM)   Warhammer 40k – Celestine, the Living Saint (English; NM) 999.0 Kč

Popis produktu

S křídly doširoka roztaženými, planoucí svatozáří, Ardent Blade v ruce, Svatá Celestine je živoucím ztělesněním moci Boha-císaře. Věřící jsou v její přítomnosti naplněni silou a odvahou zatímco kacíři ustupují v hrůze. Jediným gestem je schopna přivolat zkázu nepřátelům a vyléčit spojence. Celestine je doprovázena dvěma sestrami Genevieve a Eleanor, které by obětovaly svůj život pokud by uchránily Celestine před zraněním. Sada obsahuje 46 komponentů, ze kterých lze sestavit Celestine, the Living Saint a její dvě společnice Geminae Superia. Součástí balení jsou 2 32mm kulaté podstavce a jeden 40mm kulatý podstavec. 

Další vlastnosti: Minimální věk 13. Vydavatel Greater Than Games, LLC. Autor R. Eric Reuss. Distributor REXhry, Fox in the Box. Min. hráčů 1. Max. hráčů 4. Doba hraní min 90. Doba hraní max 120. Obsah Základní hra. Obtížnost Expert. Jazyk pravidel česky.

Katalogové číslo: 1M78P8 Kategorie: , , ,

Související produkty