Weta Workshop District 9: The Boardgame

3 699 

Weta Workshop District 9: The Boardgame  Weta Workshop Weta Workshop District 9: The Boardgame 3699 Kč

Popis produktu

District 9: The Board Game je kompetitivní hra pro 2-4 hráče, která umožňuje hráčům prožít klasický sci-fi film ze zcela nové perspektivy. Hráči se ujmou role frakce ze světa District 9 a soupeří o kontrolu nad čtvrtí a jejími technologickými zdroji prostřednictvím interakce s místním obyvatelstvem, ikonickými postavami a mezi sebou navzájem.

Hra se odehrává během tří dnů, ve kterých se odehrávají události filmu. Hráči začínají rozestavěním různých destiček okrsku, aby vytvořili dynamickou herní desku. Různě tvarované destičky okrsků umožňují, aby byla hrací deska při každém hraní jedinečná. Hráči si pak na okraj čtvrti postaví svou startovní destičku, která simuluje místo, kam se strategicky rozhodli vstoupit. Pomocí příkazů k pohybu svých jednotek po hrací ploše a karet k rozšíření jejich schopností vedou hráči svou frakci ve snaze zachránit co největší zásoby mimozemské technologie.

Jak souboj graduje, nepokoje v Distriktu 9 se stupňují. Wikusovy činy během vystěhovávání kreveťáků a následný hon na lidi zvyšují sázky až do vrcholného finále: když si Wikus oblékne mech oblek kreveťáka, aby se hrdinně postavil na odpor. Hráč, který zvládne chaos bitvy a zachrání nejvíce mimozemské technologie, je vyhlášen vítězem.

Další vlastnosti: 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 180. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.2. 9. Náročnost (1-5) 3. Autor Rob Stoddard. Autor Chris Cervantes.

Katalogové číslo: 9420024729496 Kategorie: , , ,
Výrobce:Weta Workshop

Související produkty