Wizards of the Coast Magic The Gathering – The Brothers War Set Booster

115 

Wizards of the Coast Magic The Gathering – The Brothers War Set Booster  Wizards of the Coast Wizards of the Coast Magic The Gathering – The Brothers War Set Booster 115 Kč

Popis produktu

The Brothers’ War je epické vyprávění o nejzávažnější události v Multiversu. Tato dalekosáhlá epická událost uvedla do pohybu téměř vše, čím je dnes Magic, včetně toho, že se stala katalyzátorem rozpoutání největšího zla, jaké kdy Magic poznal – Phyrexiánů.

Po událostech v Dominaria United musí naši hrdinové nahlédnout do minulosti, aby zachránili svou budoucnost, a přitom odhalí skutečný příběh střetu mezi bratry Urzou a Mishrou. Připravte se na bezprecedentní střet, který rozhodl o osudu všeho živého – a možná tak učiní znovu.

Každý set booster obsahuje 12 Magic karet, 1 Art kartu a 1 token/reklamní kartu nebo kartu z ” The Listu ” (speciální karta z historie Magicu – nachází se ve 25 % balení).

PROMO ODMĚNY: ZDE!

 

Další vlastnosti: Typ hry Karetní. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 13. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 5. . . . .

Katalogové číslo: 93382 Kategorie: , , ,

Související produkty