WizKids Shapers of Gaia

1 169 

WizKids Shapers of Gaia  WizKids WizKids Shapers of Gaia 1169 Kč

Popis produktu

Jsi tvůrce, který se po tisíciletích vynořil z vaultu a nese všechny potřebné přísady k obnovení původní slávy Gaii a jejího ekosystému! Pracujte spolu s robotem správcem a získávejte prestiž, zatímco obnovujete zničené biomy země do jejich bývalé krásy, znovu osídlujete staré i nové druhy a dáváte život omlazenému ekosystému. Hromaděte vzácné zdroje, jako jsou živiny a energie, abyste rostli rychleji, ale mějte na paměti, že nové biomy poskytují zdroje i vašim soupeřícím frakcím.

Shapers of Gaia obsahuje šest Shaperů, z nichž každý je jiný, a během hry musíte využít své jedinečné schopnosti, abyste se dostali na vrchol, když budete s ostatními soupeřit o zdroje a prestiž. Prestiž získáte uspořádáním zvířat podle jejich stanoveného chování, sbíráním vzorků DNA a odemykáním nových schopností Shaperů. Pouze Shaper s největší prestiží na konci hry se bude moci natrvalo připojit ke správci jako strážce znovuzrozené Gaii.

Další vlastnosti: EAN 634482875162. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 3. 7. Herní doba (minut) 90. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.2. 9. Náročnost (1-5) 3.3. Autor Jan M. Gonzalez.

Katalogové číslo: 634482875162 Kategorie: , , ,
Výrobce:WizKids

Související produkty