WizKids The Expanse – EN

1 259 

WizKids The Expanse – EN  WizKids WizKids The Expanse – EN 1259 Kč

Popis produktu

Expanse je hra o politice, dobývání a intrikách pro dva až čtyři hráče. Hráči šíří svůj vliv ve sluneční soustavě na důležité základny pomocí postav a událostí ve vesmíru Expanse.
Hráči představují pozemské síly OSN, armádu Marsu, povstalce O.P.A. a tajemnou korporaci Protogen Inc.
Každý z nich má speciální schopnosti, které musíte chytře využít, abyste získali výhodu.
The Expanse je přístupný karetní systém, kde akční body a události pomáhají přesouvat flotily a vliv, umisťovat flotily a vliv a využívat další schopnosti. Nesmíme však zapomenout na’ Rocinante a její posádku. Ti jsou k dispozici hráčům, kteří je potřebují.
Hráčům The Expanse přináší vzrušující politické intriky jako Twilight Struggle, ale v kratším časovém horizontu. Fanoušci seriálu si budou připadat jako v jeho vesmíru, protože karty jsou plné obrázků ze seriálu.

 

Obsahuje: hrací desku, kostky vlivu, žetony flotil, podložky pro hráče, akční karty, karty technologií, žetony různého druhu, pravidla.

 

Přehled hry (AJ):

 

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. EAN 634482729274. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 30. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 5.6. 9. Náročnost (1-5) 2.

Katalogové číslo: 634482729274 Kategorie: , , ,
Výrobce:WizKids

Související produkty