Wyrd Games Vagrantsong

1 699 

Wyrd Games Vagrantsong  Wyrd Games Wyrd Games Vagrantsong 1699 Kč

Popis produktu

Naskočíš na palubu Silver Ferrymana, když se honíš za snem nebo utíkáš před minulostí. Najdeš tam vstřícnou ruku – bílou rukavici, napnutou kůži… a v dálce houslistu, který hraje melodii, která je strašně lákavá. Díky ní se ti nikdy nebude chtít odejít.

Ve hře Vagrantsong, kooperativní a příběhové bitevní hře s bossy, se ujmete role Tuláka uvězněného v nadpřirozeném vlaku duchů. V tomto strašidelném a náročném dobrodružství se postavte duchům, kteří se ve vlaku zdržují (tzv. Haints), upravte si svůj herní styl pomocí dovedností a harampádí, které cestou získáte, a odhalte tajemství Silver Ferrymana.

V každém z více než 20 scénářů kampaně Vagrantsong budou hráči střídavě utrácet své 3 mince za akce, jako jsou: pohyb po palubě vlaku, zkoumání neznámého a hledání předmětů, které by jim mohly pomoci dostat se z úzkých. Kromě toho mohou hráči utratit své mince za exkluzivnější akce, aby připomněli strašidlům jejich ztracené lidství, a to vše v naději, že osvobodí duchy ze spárů vlaku duchů, ze kterého mrazí na kost, a že přitom vyhrají scénář. Ale pozor! Každý Haint má svůj vlastní pytel triků a herních mechanismů. Nezastaví se před ničím, aby se ujistili, že hráči ztratí všechnu svou Lidskost a zůstanou navždy na palubě.

Další vlastnosti: EAN 812152033283. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 120. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.8. 9. Náročnost (1-5) 3.2. Autor Kyle Rowan.

Katalogové číslo: 812152033283 Kategorie: , , ,
Výrobce:Wyrd Games

Související produkty