Z-Man Games Star Wars: The Clone Wars – A Pandemic System Game

1 169 

Z-Man Games Star Wars: The Clone Wars – A Pandemic System Game  Z-Man Games Z-Man Games Star Wars: The Clone Wars – A Pandemic System Game 1169 Kč

Popis produktu

V PŘEDALEKÉ GALAXII….
Procestujte galaxii Star Wars se svými druhy Jedi a bojujte proti droidím armádám hraběte Dooku a Separatistické alianci. Hra Star Wars™ využívá známé týmové mechaniky systému Pandemic: Klonové války, hra od Z-Man Games a Asmodee, vás vrhne do centra tohoto galaktického konfliktu. Přesouvejte se z planety na planetu, bojujte s bojovými droidy, proklouzněte kolem blokád, plňte mise a postavte se legendárním padouchům.

VYHRAJTE VÁLKU PROTI SEPARATISTŮM
Spojte se se svými přáteli v roli legendárních Jediů, z nichž každý ovládá Sílu po svém a pomáhá vám nejen v boji, ale i při cestování galaxií a plnění misí. Hrajte za hrdiny ságy Klonových válek, jako jsou Anakin Skywalker™, Ahsoka Tano™, Obi-Wan Kenobi™, Mace Windu™, Yoda™, Aayla Secura™ a Luminara Undula™, a bojujte proti separatistům, kteří se snaží získat kontrolu nad dalšími a dalšími planetami.

PLŇTE MISE A BOJUJTE S IKONICKÝMI PADOUCHY
Jakmile se droidi přiblíží a blokády se rozrostou, házejte kostkami a kombinujte výsledky s kartami oddílů a speciálními schopnostmi Jediů, abyste dokončili důležité mise a odrazili nápor nepřátel. Mise se odehrávají na jednotlivých planetách a k jejich dokončení je třeba kombinace hodů kostkou a týmové spolupráce. Nakonec se ocitnete tváří v tvář ikonickému padouchovi, který je pro daný scénář jedinečný. Utkáte se s Darth Maulem, generálem Grievousem, Asajj Ventress a hrabětem Dooku. Pokud se vám podaří nepřítele porazit, válka je vaše.

Další vlastnosti: EAN 841333113483. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 60. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.7. 9. Náročnost (1-5) 2.1. Autor Alexandar Ortloff.

Katalogové číslo: 841333113483 Kategorie: , , ,
Výrobce:Z-Man Games

Související produkty