Zoch Heckmeck am Bratwurmeck: Extrawurm

349 

Zoch Heckmeck am Bratwurmeck: Extrawurm  Zoch Zoch Heckmeck am Bratwurmeck: Extrawurm 349 Kč

Popis produktu

“Heckmeck Extrawurm” je rozšířením nejprodávanější kostkové hry “Heckmeck am Bratwurmeck” a lze ji hrát pouze společně s ní.

Po vzoru oblíbených pravidel Heckmeck am Bratwurmeck je i cílem Extrawurmu ukočírovat co nejvíce cenných porcí smažených červů při grilování kuřat. Hráč si ze svého hodu vybere stejné symboly kostek a pokračuje v hodu zbývajícími kostkami. Pokud se výsledek kostky rovná hodnotě dostupné části smažených červů, může si ji hráč vzít nebo ukrást jinému hráči.

Kromě toho rozšíření zahrnuje další dvě klobásy v podobě porcí 11 a 13 a sedm grilovaných klobás. Zvláštním vrcholem hry je však 5 “specialistů”, o jejichž zásluhy hráči soutěží hodem kostkou. Na ochranu vlastních lahůdek před ztrátou a krádeží je tu mateřská slepice. Pomocí lasičky lze jednotlivé hody zrušit. Havran pomáhá sbírat pečené červy. A ti, kterým dělá potíže hodit předepsaného červa v kostkách, se mohou místo toho spolehnout na červa z konzervy, který je vždy dobře dostupný. Neméně vynikající je zlatá kostka, kterou lze ještě zvýšit šanci na skvělé výsledky s maximálním počtem červů.
Protože každý hráč má vždy jen jednoho specialistu a může o něj také kdykoli přijít, vypukne u grilu bouřlivá soutěž o nejlepší vyhlídky na chutné smažené červy.

Heckmeck Extrawurm je úspěšné rozšíření pro mimořádně úspěšnou a celosvětově oblíbenou základní hru. Grilování může pokračovat! “

Další vlastnosti: Typ hry Rodinná. Herní doba 20-30 minut. Autor Reiner Knizia. EAN 4015682050812. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 4. Jazyk pravidel německý. 4. Jazyk pravidel francouzský. 4. Jazyk pravidel italský.

Katalogové číslo: 4015682050812 Kategorie: , , ,
Výrobce:Zoch

Související produkty