Zoch Mana Mana

339 

Zoch Mana Mana  Zoch Zoch Mana Mana 339 Kč

Popis produktu

Hráči zvyšují MANA, harmonickou životní sílu Maorů, tím, že před sebe a své spoluhráče pokládají obrázky. Každý hráč přitom usiluje o rozsáhlou vlastní expozici. Ale ti, kteří hrají karty svým spoluhráčům, jsou také odměněni MANA. Tato odměna je obzvláště silná, pokud se počet karet na stole blíží maximálnímu počtu 6 na obrázek.
Vyhrané karty MANA mohou hráči znovu použít k ještě rychlejšímu získání dalších karet. Tímto způsobem se rychle zaplní displeje karet všech hráčů a poskytnou bohaté odměny MANA.
Vzhledem k tomu, že do vlastního displeje hráče nelze zahrnout karty, které tam již jsou – a protože do displejů ostatních hráčů nelze zahrát žádné karty, které tam ještě nejsou – je důležité mít ve správný okamžik v ruce ty nejvhodnější karty.
Vítězem hry se stává hráč, který má v ruce nejvíce karet a nejvíce MANA.

Pro 3-4 hráče od 8 let. Tuto mimořádně chytlavou a chytrou karetní hru vymyslel Peter Jürgensen. Autentický a krásný design v maorském stylu od ilustrátora Matthiase Holländera.

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Rodinná, Logická. Herní doba 15-20 minut. Autor Peter Jürgensen. EAN 4015682051635. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 4. Jazyk pravidel německý. 4. Jazyk pravidel španělský. 4. Jazyk pravidel italský.

Katalogové číslo: 4015682051635 Kategorie: , , ,
Výrobce:Zoch

Související produkty